هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

قیمت پروتز سینه با جراحی زیبایی سینه یکی است؟
آیا هزینه پروتز سینه با هزینه لیفت سینه متفاوت است؟

امروزه عمل پروتز سینه همانند هر عمل دیگری از استقبال زیادی در بین افراد علی الخصوص زنان و دختران جوان واقع شده است که کمتر کسی را می توان یافت که به این عمل تمایل نشان ندهد. اما باید بگوییم چه عمل سینه و چه پروتز سینه هر دو دارای عوارض بعد از عمل می باشد که به منظور برطرف شدن زودتر این عارضه باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی مراجعه نمایید، و از تمام دستورالعمل های بعد از آن تبعیت شود تا بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه داشته باشد. از جمله سوالاتی که بسیار برای متقاضیان این فرآیند پیش می آید در این است که هزینه پروتز سینه چقر است؟ دختران جوان نیز می توانند این عمل را انجام دهند؟ آیا پروتز سینه به پروسه ای شیردهی ضرری وارد می نماید؟ در صورتی که پروتز سینه بترکد چه کار باید انجام داد؟

در این مقاله برخی از سوالات شما متقاضیان را دکتر مجید نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک پاسخ گو می باشد تا مقداری از ابهامات برطرف شود.

هزینه-پروتز-سینه

ابتدا باید در مورد هزینه پروتز سینه بگوییم که توصیه دکتر نداف کرمانی بر این است که در ابتدا باید به پزشک یا متخصص معالج مراجعه شود و بعد از معاینه و بررسی بهترین نوع و مواد و حجم آن را براساس سایز سینه انتخاب می نماید که هر کدام در هزینه موثر می باشد، اما در مورد این که آیا دختران مجرد نیز می توانند این عمل را انجام دهند باید گفت که بله هیچ مشکلی و منافاتی را ایجاد نمی کند، به شرط آن که به یک جراح و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود. اما باید متذکر شویم که مناسب ترین سن برای این جراحی 16 سال به بالا می باشد که رشد اعضای بدن متوقف شده باشد.

این عمل مناسب خانم هایی است که سینه های کوچک و یا آویزانی دارند و خواهان بزرگ و برجسته نمودن آن هستند، گاهی ممکن است که پروتز سینه به علت عدم توجه و مراقبت بترکد،اما مواد آن ازهم جدا نمی شود. باید بگوییم جنس آن از ژل سیلیکونی است که به دیواره پلیمر سیلیکون متصل می باشد و دارای وزنی نرم و مناسب اندام بدن است، در نتیجه فشاری به بدن وارد نمی نماید. پروتز سینه انواع مختلفی دارد که امروزه از قطره ای اشکی بیشتر از سایرانواع دیگر آن استفاده می شود. پروتز سینه هیچ گونه آسیبی به غدد شیری مادر شیرده وارد نمی کند و زن شیرده هم می تواند این پروسه را انجام دهد البته بهتر است که بعد از اتمام دوران شیردهی این کار را انجام دهد.

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =