اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

قبل و بعد از جراحی پروتز سینه همانند سایر جراحی ها نیاز است اقداماتی صورت گیرد، رعایت تمامی این مراقبت ها می تواند کمک شایانی در نتیجه این جراحی کند ، در این مقاله در رابطه با اقداماتی که قبل از جراحی باید صورت گیرد و مراقبت هایی که بعد از جراحی باید انجام گیرد توضیحاتی داده می شود تا افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورند

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامات قبل و بعد از پروتز سینه

اقدامت قبل ازجراحی

قبل از جراحی تحقیقات لازم را برای انتخاب یک پزشک متبحر انجام دهید تا بتوانید پزشکی را انتخاب نمایید که تخصص کافی را در این زمینه داشته باشد، درواقع اولین اقدام انتخاب یک جراح متخصص در این زمینه می باشد . قبل از جراحی تمامی مشاوره های لازم را از جراح خود دریافت نمایید . اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انجام این جراحی ، نوع پروتز، نوع برش و سایز پروتز از جراح خود دریافت نمایید تا با دید باز تصمیم به انجام این جراحی بگیرید .

در زمان مشاوره لازم است قبل از جراحی عکس های مورد نیاز گرفته شود.

قبل از جراحی آزمایشاتی برای بیمار در نظر گرفته می شود که باید بطور کامل انجام گیرد حتما هنگام مراجعه به بیمارستان جواب آزمایشات را به همراه خود داشته باشید .

در زمان مشاوره جراح مصرف برخی از داروها را برای شما منع می کند داروهایی مانند ژلوفن، آسپرین و بروفن که خاصیت ضد انعقاد خون دارند ، به هیچ عنوان این داروها نباید قبل از جراحی پروتز سینه مصرف شود .

در صورتی که یک فرد سیگاری هستید قبل از جراحی به مدت ۲ هفته باید از کشیدن سیگار خودداری نمایید، همچنین مصرف الکل قبل از جراحی ممنوع می باشد .

مراقبت های بعد از جراحی

بعد از جراحی توسط خود فرد لازم است مراقبت هایی صورت گیرد که در زیر به ان ها اشاره شده است :

داروهایی که بعد از جراحی تجویز می شود باید به طور مرتب مصرف شود ، برای کاهش درد مسکن هایی تجویز می شود که باید بطور مرتب و سر وقت مصرف شود همچنین احتمال بروز عفونت بعد از جراحی پروتز سینه وجود دارد که به منظور جلوگیری از آن داروهای آنتی بیوتیک تجویز می شود که مصرف این داروها دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد .

سوتین طبی خود را که قبل از جراحی تهیه کرده اید باید بطور مرتب استفاده نمایید، استفاده از سوتین طبی بعد از جراحی اهمیت بسیار بالایی دارد فقط در برخی از موارد مانند استحمام می توانید از ان استفاده ننمایید بغیر از آن در تمام طول شبانه روز موظف هستید که از سوتین طبی استفاده نمایید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر شهریار حدادی فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

برخی از خدمات شهریار حدادی :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =